Сільське населення Кролевеччини повинно мати доступ до необхідних медикаментів

Дата: 02.02.2021 16:45

На цьому наголосив Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН під час апаратної наради. Він зауважив, що в селах Білогриве, Буйвалове та Зазірки у людей немає можливості придбати необхідні ліки, адже там не працюють аптечні заклади, а в приміщенні лікувальних установ продаж медичних препаратів не здійснюється.

Він дав доручення директору КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кролевецької міської ради» Наталії ІВАШКО посприяти у вирішенні даного питання.

«Йдеться не про дороговартісні ліки чи безкоштовне забезпечення ними, а про елементарне придбання препаратів від застуди, головного болю, тиску тощо. Потрібно дати можливість людям у своїх селах купити медичні препарати першої необхідності», - зауважив Віктор ЛЕХМАН.

Слідкуйте за новинами на каналі: https://t.me/kroleveckagromada_info