ПРИВІТАННЯ ДИРЕКТОРУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №1 МИКОЛІ ПОГОРЄЛЬСЬКОМУ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 12.07.2021 09:22

Шановний Миколо Миколайовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Бути директором навчального закладу почесно і відповідально. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан освітньої культури у спеціалізованій школі №1, а й її динамічний розвиток, стабільність та мікроклімат у колективі.

Бажаємо Вам завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Бажаємо Вам успіхів, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя.

Нехай Ваше особисте життя тільки надихає Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулює до добробуту і комфорту у Вашому домі.