Спільні прибирання роблять нашу громаду чистішою, красивішою та охайнішою!

Дата: 02.06.2023 08:37

Так,  продовжуємо гарну традицію «чистого четверга»: прибирали вулиці, узбіччя доріг, сквери, парки, фарбували бордюри, білили зупинки, упорядковували зелені зони громади.

🤝 Щиро дякуємо працівникам структурних підрозділів міськради, освіти, культури, соціальної сфери, старостинських округів, безробітним центру зайнятості, КП «Ремдільниця» та всім небайдужим жителям нашої громади!

✅Особлива подяка за постійну допомогу в наданні техніки для вивозу сміття ТОВ "Комбікормовий завод", Кролевецький КХП, Філії «Конотопське лісове господарство" ДП «Ліси України», ДП "Кролевецький агролісгосп", ТОВ "Десна", ТОВ «Кролевець-Агро», ПП «Агроспаське», ФОП Срібранець М.Б. 🤝🇺🇦

✅Пам’ятаймо, разом – ми сила

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=570798421836777&set=pcb.570799025170050