Генеральний план

Про детальний план території для розміщення господарського двору тваринницького комплексу розташованої в межах населеного пункту села Артюхове Кролевецького району Сумської області.

Детальний план території для розміщення господарського двору тваринницького комплексу розташованої в межах населеного пункту села Артюхове Кролевецького району Сумської області.

14:39:14 28.10.2020

ПРОТОКОЛ громадських слухань з обговорення проекту містобудівної документації: "Генеральний план м. Кролевець, поєднаний з планом зонування території м. Кролевець Сумської області"

ПРОТОКОЛ громадських слухань з обговорення проекту містобудівної документації: "Генеральний план м. Кролевець, поєднаний з планом зонування території м. Кролевець Сумської області"

15:13:14 22.07.2020