Проєкти регуляторних актів

Проєкт рішення "Про затвердження Положення про приватизацію об'єктів комунальної власності Кролевецької міської територіальної громади"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про приватизацію об'єктів комунальної власності Кролевецької міської територіальної громади"

Проєкт рішення "Про створення громадських пасовищ на території Кролевецької міської ради"

Положення про громадські пасмовища

Проєкт рішення "Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності"

Проєкт рішення "Про затвердження Положення про оренду комунального майна"

Проєкт ПОЛОЖЕННЯ про оренду комунального майна

Додаток №2 до рішення Кролеевцької міської ради (ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР оренди комунального майна)

Аналіз регуляторного впливу проєкту регуляторного акту - проєкту рішення Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про оренду комунального майна"

Проєкт рішення "Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

Додаток №1 до проеєкту рішення "Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

Додаток №2 до проеєкту рішення "Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

Проєкт рішення "Про транспорспортний податок"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про транспорспортний податок"

Проєкт рішення "Про туристичний збір"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про туристичний збір"

Проєкт рішення "Про єдиний податок"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про єдиний податок"

Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку"

Положення про плату за землю до проєкту рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку"

Додаток №1 до проєкту рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку"

Додаток №2 до проєкту рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку"

Рішення Виконавчого комітету Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про надання службового житла Кролевецької міської ради".

Положення про надання службового житла  Кролевецької міської ради.

Типовий договір найму службового житла.

Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна від 06.12.2017 року.

Проект рішення "Про зовнішню рекламу" від 15.09.2017 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

ПРАВИЛА визначення розміру плати за тимчасове використання місць для розміщення об'єктів зовнішньої реклами від 15.09.2017 року.

ПРАВИЛА визначення розміру плати за тимчасове використання місць для розміщення об'єктів зовнішньої реклами від 15.09.2017 року.

Проєкт рішення Кролевецької міської ради "Про встановлення тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про встановлення тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту"

Пояснювальна записка МКП "Ремдільниця" до обчислення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №1

Пояснювальна записка МКП "Ремдільниця" до обчислення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №3