Перелік регуляторних актів

Про затвердження правил утримання домашніх тварин у населених пунктах Кролеіецької міської територіальної громади

Про внесення змін до рішення Кролевецької міської ради  від  09.07.2021"Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку"

Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування

Про Правила благоустрою території населених пунктів Кролевецької міської територіальної громади

Рішення Кролевецької міської ради "Про внесення змін до  Положення про оренду комунального майна"

Рішення Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про оренду комунального майна"

Рішення Кролевецької міської ради "Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки".

Рішення Кролевецької міської ради "Про транспортний податок".

Рішення Кролевецької міської ради "Про туристичний збір".

Рішення Кролевецької міської ради "Про єдиний податок".

Рішення Кролевецької міської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку".

Рішення "Про продовження дії рішень Кролевецької міської ради сьомого скликання про місцеві податки на 2021 рік".

Перелік діючих регуляторних актів Кролевецької міської ради та її виконавчого комітету станом на 01.07.2020.

Про внесення змін до рішення  Кролевецької міської ради сьомого скликання від 05.07.2019 "Про єдиний податок" від 28.05.2020 року.

Рішення Кролевецької міської ради "Про Порядок відрахувань комунальними підприємствами частки прибутку, що зараховуються до бюджету Кролевецької міської об'єднаної територіальної громади" від 05.07.2019 року.

Порядок відрахувань комунальними підприємствами частки прибутку, що зараховуються до бюджету Кролевецької міської об'єднаної територіальної громади.

Про продовження дії рішень Кролевецької міської ради сьомого скликання про місцеві податки на 2020 рік.

Перелік діючих регуляторних актів Кролевецької міської ради та її виконавчого комітету станом на 01.01.2020.

Перелік діючих регуляторних актів Кролевецької міської ради та її виконавчого комітету станом на 01.08.2019.

Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних та юридичних осіб від 05.07.2019 року.

Ставки земельного податку від 05.07.2019 року

Положення про плату за землю від 05.07.2019 року.

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку від 05.07.2019 року.

Положення про єдиний податок від 05.07.2019 року.

Рішення "Про єдиний податок" від 05.07.2019 року.

Рішення Кролевецької міської ради від 23.05.2019 "Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кролевецької міської ради".

Рішення Кролевецької міської ради від 23.05.2019 "Про туристичний збір".

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кролевецької міської ради та її виконавчого комітету на 2019 рік.

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Про перелік діючих регуляторних актів Кролевецької міської ради та її виконавчого комітету  на 01.01.2019 рік.

Про продовження дії рішень Кролевецької міської ради сьомого скликання про місцеві податки на 2019 рік.

Про внесення змін до рішення "Про єдиний податок".

Про внесення змін до рішення "Про плату за землю".Про внесення змін до рішення "Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки".

Про внесення змін до рішення "Про транспортний податок".

Про затвердження Положення про гуртожитки, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Кролевець

Про конкурсний відбір з визначення підприємства (організації) для здійснення функції робочого органу

Про внесення змін до рішення Кролевецької міської ради

Про затвердження Порядку оренди житла з викупом