Структурний підрозділ виконавчого комітету

Кролевецької міської ради, відповідальний за роботу

із зверненнями громадян -

загальний відділ  апарату

виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

Начальник  відділу – Ситник Юлія Іванівна.

Адреса: вул. Грушевського, буд. 19,

м. Кролевець, Сумська область, 41300.

телефони: (05453) 9-75-46, 9-55-42

E-mailkrolrada@ukr.net

Зразок написання звернення

Електронне звернення

Порядок подання електронного звернення

Нормативно-правова база

Конституція України (ст. 40, ст.55)

Закон України "Про звернення громадян"

Указ Президента України Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування

Постанова Кабінету Міністрів України "Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації"

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян"

Про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Кролевецької міської ради за підсумками 2019 року

Закон України "Про внесення змін до Закону України Про звернення громадян щодо електронного підпису"

при виконавчому комітеті Кролевецькій міський ради
працює первинна юридична допомога.

Відповідальна особа Калина Оксана Валеріївна -

спеціаліст 1 категорії (юрист) юридичного відділу апарату виконавчого комітету Кролевецької міської ради
тел. 9-50-39
у робочі дні: понеділок – четвер

з 8:00 до 17:15

п’ятницю з 8:00 до 16:00

для жителів Сумської області

при Сумській обласній державній адміністрації

працює безкоштовна "гаряча лінія", за якою можна звернутися з усіх проблемних питань:

66-33-77, 0-800-301-501

Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00

НА УРЯДОВУ ТЕЛЕФОННУ "ГАРЯЧУ ЛІНІЮ"

працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком:

понеділок – п’ятниця з 8:00 до 21:00 години,

субота – з 8:00  до 19:00 години

ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 1545

(дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

Додаток   4

до розпорядження міського голови

02.01.2020 № 03

П О Р Я Д О К

проведення особистого прийому громадян з особистих питань

у виконавчому комітеті Кролевецької міської ради

1. Особистий прийом громадян у виконавчому комітеті Кролевецької міської ради здійснюють міський голова та в.о. старости старостинських округів.

2. Особистий прийом громадян у виконавчому комітеті Кролевецької міської ради проводиться згідно з графіком, затвердженим розпорядженням міського голови.

3. Особистий прийом громадян проводиться відповідно до попереднього запису у виконавчому комітеті та безпосередньо в день прийому в межах визначеного графіком часу.

4. У зазначений день громадяни приймаються з усіх питань, віднесених до компетенції виконавчого комітету.

5. Усі звернення громадян на особистому прийомі реєструються та розглядаються в установленому законодавством порядку.

6. Організаційно-технічне забезпечення особистого прийому громадян здійснює загальний відділ апарату виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

7. На загальний відділ апарату виконавчого комітету Кролевецької міської ради покладається:

7.1. З’ясування підвідомчості розгляду та вирішення питань, з якими громадянин передбачає звернутися на особистий прийом до міського голови.

7.2. Попередній запис громадян на особистий прийом міського голови проводить секретар міського голови.

7.3. Підготовка добірки матеріалів (попередні звернення та відповіді на них, інші матеріали з цих питань) щодо розгляду попередніх звернень громадян, записаних на черговий особистий прийом.

7.4. Підготовка приміщення та відповідних технічних засобів, забезпечення реєстраційно-контрольними картками особистого прийому та надання їм добірок матеріалів розгляду попередніх звернень громадян, що звернулись на черговий особистий прийом.

7.5. Контроль за додержанням графіка прийому громадян та виконанням доручень голови щодо розгляду звернень громадян, поданих на особистому прийомі.

8. На в.о. старости старостинських округів покладається:

8.1. Своєчасне повідомлення (не менш як за 1 добу до дня прийому) у загальний відділ виконавчого комітету про неможливість проведення особистого прийому та перенесення прийому на інший конкретно визначений день для подальшого оповіщення громадян про такі зміни.

Секретар міської ради                           підпис                 Олена РЕКУХА