Оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт рішення Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради  "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування"

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт рішення "Про внесення змін до Правил благоустрою території населених пунктів Кролевецької  міської територіальної громади"

Правила благоустрою території населених пунктів Кролевецької міської територіальної громади

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Кролевецької міської ради "Правила утримання тварин і поводження з ними у населених пунктах Кролевецької міської ради (територіальної громади)"

Проєкт рішення "Про затвердження Правил  утримання тварин і поводження  з ними у населених пунктах  Кролевецької міської ради (територіальної громади)"

Правила  утримання тварин і поводження  з ними у населених пунктах  Кролевецької міської ради (територіальної громади)"

РІШЕННЯ  "Про внесення змін до рішення Кролевецької міської ради від 09.07.2021 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

РІШЕННЯ Про затвердження Положення про надання службового житла Кролевецької міської ради.

ПОЛОЖЕННЯ про надання службового житла  Кролевецької міської ради.

ТИПОВИЙ ДОГОВІР найму службового житла.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта:  рішення Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про приватизацію об'єктів комунальної власності Кролевецької міської територіальної громади"

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєктів регуляторних актів:  рішення Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності"

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєктів регуляторних актів:  рішення Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про оренду  комунального майна"

ПОЛОЖЕННЯ про надання службового житла  Кролевецької міської ради.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про надання службового житла Кролевецької міської ради".

ТИПОВИЙ ДОГОВІР найму службового житла.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проєкту регуляторного акта:

рішення Кролевецької міської ради "Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки".

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта:

рішення Кролевецької міської ради "Про транспортний податок".

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта:

рішення Кролевецької міської ради "Про туристичний збір".

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта:

рішення Кролевецької міської ради "Про єдиний податок".

рішення Кролевецької міської ради "Про встановлення ставок та пільг із

сплати земельного податку".

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюденння проєктів регуляторних актів: "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку", "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки", "Про єдиний податок", "Про транспортний податок", "Про туристичний збір".

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюденння проєкту регуляторного акта:

проєкт рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради "Про встановлення тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту загального користування".

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради "Про встановлення тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту загального користування".

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюденння проєкту регуляторного акта:

проєкт рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради "Про затвердження Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань".

ПоРЯДОК утримання кладовищ та інших місць поховань

Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради "Про затвердження Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань"