Оприлюднення проектів регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюденння проєктів регуляторних актів:  рішення Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності"

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюденння проєктів регуляторних актів:  рішення Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про оренду  комунального майна"

РІШЕННЯ Про затвердження Положення про надання службового житла Кролевецької міської ради.

ПОЛОЖЕННЯ про надання службового житла  Кролевецької міської ради.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради "Про затвердження Положення про надання службового житла Кролевецької міської ради".

ТИПОВИЙ ДОГОВІР найму службового житла.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

про оприлюднення проєкту регуляторного акта:

рішення Кролевецької міської ради "Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки".

про оприлюднення проєкту регуляторного акта:

рішення Кролевецької міської ради "Про транспортний податок".

про оприлюднення проєкту регуляторного акта:

рішення Кролевецької міської ради "Про туристичний збір".

про оприлюднення проєкту регуляторного акта:

рішення Кролевецької міської ради "Про єдиний податок".

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюденння проєкту регуляторного акта:

рішення Кролевецької міської ради "Про встановлення ставок та пільг із

сплати земельного податку".

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюденння проєктів регуляторних актів: "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку", "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки", "Про єдиний податок", "Про транспортний податок", "Про туристичний збір".