Запобігання та протидія корупції

Закон України "Про запобігання корупції"

Розпорядження Кролевецького міського голови від 10 грудня 2021 року №349 "Про затвердження Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Кролевецькій міській раді"

Рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради від 16 грудня 2021 року №333 "Про план заходів щодо запобігання та виявлення корупції в Кролевецькій міській раді на 2022 рік"

Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю (подання декларацій, повідомленя про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунку). (Наказ Національного агентства з питань запобігання корупції від 20.12.2021 №11).

Методичні рекомендації щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно запобігання та врегулювання  конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції. (Наказ Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.04.2021 року №5).