Присвоєння адрес

Про присвоєння адреси об'єкту будівництва за заявою  ТОВ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД" по вулиці Транспортна міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Про присвоєння адрес об'єктам будівництва, розташованим по вулицях: вулиці Поштова, № 17 А , площа Миру, № 6 Б, бульвар Шевченка, № 21 А, вулиця Франка, № 102/107,  міста Кролевець Кролевецького району Сумської області Україна.

Про присвоєння адрес об'єктам будівництва, розташованим по вулицях: вулиці Орлика Пилипа, № 37,  міста Кролевець Кролевецького району Сумської області Україна.

Про присвоєння адрес об'єктам будівництва, розташованим по вулицях: Заводська, № 16,  Соборна, № 27, Героїв України, № 39 А, Промислова, № 4 В, Промислова, № 4 Г, Промислова, № 4 Д   міста Кролевець Кролевецького району Сумської області, за заявою Медвіть Т.А.

Про присвоєння адрес об'єктам будівництва, розташованим по вулиці Токаря міста Кролевець Кролевецького району Сумської області, за заявою Медвіть Т.А.

Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власнику права на земельну частку (пай) Гайовому М.О.

Про присвоєння адрес об'єктам будівництва, розташованим по вулицях Соборна, Чкалова, Медальє міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Про внесення змін до рішення Кролевецької міської ради  сьомого скликання від 14.12.2016 "Про присвоєння назви вулиці в урочищі Оверкове"

Про присвоєння адреси об'єкту будівництва по вулиці Новопрорізна № 16 міста Кролевець, Кролевецького району Сумської області, за заявою Дулі В.М.

Про присвоєння адрес об’єктам будівництва по вулицях: Андріївська, Виноградова, Калиновського міста Кролевець, Кролевецького району Сумської області.