A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кролевецька міська рада,
Конотопського району, Сумської області

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

За січень-травень 2020 року сплачено 324,5 млн грн ЄСВ

«Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень-травень 2020 року забезпечено надходження 324,5 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який сплачений платниками зареєстрованими в управлінні. Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за аналогічний період минулого року на 18,3 відс., або на 50,3 млн. гривень», - повідомив в інтерв’ю начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.

13:27:48 19.06.2020

Виробництво спирту незалежно від форми власності

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує, що Законом України від 03.12.2019 № 318-IX (далі - Закон) внесено зміни до Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон № 481). Метою зазначених змін є скасування державної монополії на виробництво спирту та сприяння детінізації ринку спирту та лікеро-горілчаної продукції, а також становлення в Україні цивілізованого конкурентного ринку спирту та лікеро-горілчаних виробів.

13:26:59 19.06.2020

Отримали у 2019 році дохід – задекларуйте його не пізніше 30.06.2020!

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області звертає увагу платників, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» із змінами продовжено кампанію декларування громадянами доходів, отриманих у 2019 році.

13:26:23 19.06.2020

Новації до Податкового Кодексу щодо податку на додану вартість

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області продовжує  знайомити зі змінами внесеними Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» в тому числі внесені зміни по  податку на додану вартість, а саме  запроваджено для звітності з ПДВ єдиного звітного періоду – календарний місяць з метою спрощення адміністрування ПДВ; визначення бази оподаткування для операцій з постачання електричної енергії, виходячи з ціни, яка склалася на ринку електричної енергії без необхідності донарахування податкових зобов’язань з ПДВ, якщо така ринкова ціна електричної енергії менша за ціну її придбання; визначення бази оподаткування для операцій з вивезення товарів за межі митної території України (договірна (контрактна) вартість таких товарів, зазначена в митній декларації;  забезпечення можливості формування податкового кредиту платниками, які застосовують касовий метод податкового обліку у випадку, якщо оплата придбаних товарів/послуг здійснюється більше ніж через 1095 календарних днів;  врегулювання питання врахування у системі електронного адміністрування податку суми коштів, вилучених та зарахованих контролюючим органом на рахунок платника податку відповідно до ст. 95 Кодексу в рахунок погашення податкового боргу з ПДВ по задекларованих до сплати податкових зобов’язаннях; продовження граничного терміну реєстрації в ЄРПН зведених податкових накладних з 15 до 20 числа місяця;  встановлення тимчасової пільги з ПДВ для операцій з передачі транспортних засобів малозабезпеченим верствам населення, а також органам спеціального призначення  для оперативного виконання задач, направлених на захист та збереження здоров’я населення;

13:25:12 19.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора