Громадське обговорення детального плану

Громадське обговорення: Детальний план території для розміщення господарського двору тваринницького комплексу розташованої в межах населеного пункту села Артюхове Кролевецького району Сумської області на території Реутинського старостииського округу Кролевецької міської ради.

Громадське обговорення: Детальний план території по вулиці Кооперативна, 7в міста Кролевець Кролевецького району Сумської області для зміни цільового призначення землі.

Громадське обговорення: Детальний план території земельної ділянки в селі Мутин Кролевецького району Сумської області

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ детального плану території земельної ділянки з "Реконструкції автомобільного газозаправного пункту для будівництва багатопаливної АЗС по вул. Загребельна, 101 в м. Кролевець за межами території Кролевецької міської ради Конотоп

Кролевецька міська рада повідомляє про громадські обговорення детального плану території земельної ділянки з "Реконструкції автомобільного газозаправного пункту для будівництва багатопаливної АЗС по вул. Загребельна, 101 в м. Кролевець за межами території Кролевецької міської ради Конотопського району Сумської області".

15:36:19 30.07.2021