Громадське обговорення детального плану

Протокол громадських слухань з обговорення "Детальний план території для реконструкції з будівництвом АЗК (автомобільного заправного комплексу) на земельній ділянці по вулиці Виноградова,35в місто Кролевець Конотопського району Сумської області. Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту".

Детальний план території для реконструкції з будівництвом АЗК (автомобільного заправного комплексу) на земельній ділянці по вулиці Виноградова,35в місто Кролевець Конотопського району Сумської області. Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту.

Громадське обговорення детального плану території для реконструкції з будівництвом АЗК (автомобільного заправного комплексу) на земельній ділянці  що розташована за адресою: Сумська область, Конотопський район, місто Кролевець,  вул. Виноградова, 35 в

Громадське обговорення детального плану території земельної ділянки з "Реконструкції матеріального складу під цех виробництва олій на земельній ділянці, що розташована за адресою: Сумська область, Конотопський район, місто Кролевець,  вул. Промислова, 6"

Громадське обговорення: Детальний план території для розміщення господарського двору тваринницького комплексу розташованої в межах населеного пункту села Артюхове Кролевецького району Сумської області на території Реутинського старостииського округу Кролевецької міської ради.

Громадське обговорення: Детальний план території по вулиці Кооперативна, 7в міста Кролевець Кролевецького району Сумської області для зміни цільового призначення землі.

Громадське обговорення: Детальний план території земельної ділянки в селі Мутин Кролевецького району Сумської області

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ детального плану території земельної ділянки з "Реконструкції автомобільного газозаправного пункту для будівництва багатопаливної АЗС по вул. Загребельна, 101 в м. Кролевець за межами території Кролевецької міської ради Конотоп

Кролевецька міська рада повідомляє про громадські обговорення детального плану території земельної ділянки з "Реконструкції автомобільного газозаправного пункту для будівництва багатопаливної АЗС по вул. Загребельна, 101 в м. Кролевець за межами території Кролевецької міської ради Конотопського району Сумської області".

15:36:19 30.07.2021