Зміни адрес

Рішення про зміну адрес об'єктів нерухомого майна розташованих по вулицях: вулиця імені О. Вишні, № 5 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Рішення про зміну адрес об'єктів нерухомого майна розташованих по вулицях: провулок 1-й Мічуріна, №6-Д, Червона, № 17-А, вулиця імені М-Горького, № 104-А, Горького, № 129 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Рішення Про зміну адреси об'єкту нерухомого майна за заявою Кукотіна П.С.

Рішення про зміну адрес об'єктів нерухомого майна розташованих по вулицях: Старовокзальна, № 6 А, Поселкова, № 23, провулок Колгоспний, № 1-Г, провулок 1-й Мічуріна, № 9, вулиці Шевченка, № 86 Ж місто Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, Україна.

Рішення Про зміну адреси частини об'єкта нерухомого майна  АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" у разі його поділу

Рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради від 05.09.2013 № 163 про зміну поштової адреси будівлі магазину з вулиці Гагаріна, № 18 на № 32 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна, розташованих по вулицях  Виноградова, № 10 Б , Виноградова, № 10 В , міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна, розташованих по вулицях Лесі Українки, № 13, провулок 2-й Покровський, № 9 А, вулиця Чкалова, № 4 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна, розташованих по вулицях Першотравнева, Богдана Хмельницького, Фортечна, провулкам Південний, 1-й Мічуріна, 2-й Толстого міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна за заявою Слюсар Ольги Іванівни

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна розташованих по вулицях: вулиця Совхозна, № 4, вулиця Новопрорізна, № 16, вулиця Чкалова, № 26, вулиця Дорожна , № 5 міста Кролевець, Кролевецького райому Сумської області.

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна розташованих по вулицях: Островського, провулку Приозерний міста Кролевець, Кролевецького району Сумської області