Кролевецького району, Сумської області

Зміни адрес

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна, розташованих по вулицях  Виноградова, № 10 Б , Виноградова, № 10 В , міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна, розташованих по вулицях Лесі Українки, № 13, провулок 2-й Покровський, № 9 А, вулиця Чкалова, № 4 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна, розташованих по вулицях Першотравнева, Богдана Хмельницького, Фортечна, провулкам Південний, 1-й Мічуріна, 2-й Толстого міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна за заявою Слюсар Ольги Іванівни

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна розташованих по вулицях: вулиця Совхозна, № 4, вулиця Новопрорізна, № 16, вулиця Чкалова, № 26, вулиця Дорожна , № 5 міста Кролевець, Кролевецького райому Сумської області.

Про зміну адрес об'єктів нерухомого майна розташованих по вулицях: Островського, провулку Приозерний міста Кролевець, Кролевецького району Сумської області