Кролевецького району, Сумської області

Кролевецький міський голова

Народився 25 липня 1977 року в місті Кролевець Сумської області

Освіта вища:

• У 1999 році закінчив Глухівський державний педагогічний інститут імені С.Н. Сергєєва-Ценського за спеціальністю "Психологія та педагогіка (дошкільна), фізична культура" та здобув кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки та психології вихователя, методиста з фізичної культури в дошкільному закладі.

Трудова діяльність

• 1999 рік - працює вчителем фізичної культури у Реутинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Кролевецької районної ради Сумської області
  • З 2000-2015 рік - фізична особа-підприємець.
  • У 2006 році - вперше обраний депутатом Кролевецької міської ради.
  • У 2008 році - стає переможцем Європейського конкурсу депутатів до 35 років "Від загального до конкретного. Бюджетні аспекти", сертифіковано захистив свою роботу.
  • 2009-2012 роках - голова галузевої ради при Кролевецькій районній державній адміністрації (на громадських засадах).
  • З серпня 2014 року по вересень 2015 року вступає добровольцем до Збройних Сил України, стає учасником антитерористичної операції.
  • Обраний Кролевецьким міським головою за результатами чергових місцевих виборів від 25.10.2015. Повноваження здійснює з 10.11.2015.
  • Обраний Кролевецьким міським головою об'єднаної територіальної громади за результатами перших виборів Кролевецької об'єднаної територіальної громади від 30.04.2017. Повноваження здійснює з 10.05.2017.

Одружений, має сина та доньку.