Інформування Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення

Дата: 18.03.2020 14:32

СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

майдан Незалежності, 2, м. Суми,  40000, тел. (0542) 60-77-55, факс 63-23-41

E-mail: mail@sm.gov.ua  Код ЄДРПОУ 14005581

_____________ № ____________                 На № __________________ від ______________

Головам районних державних

адміністрацій

Міським головам

Головам об’єднаних територіальних громад

Про інформування

Відповідно до листа Сумського прикордонного загону Державної прикордонної служби України від 15.03.2020 № 23/2547, на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 р. № 287-р «Про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 13 березня 2020 р. № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення» Урядом держави прийняті рішення, що тимчасово обмежують встановлений порядок перетину державного кордону України.

Надсилаємо вищезазначену інформацію для подальшого використання в діяльності.

Додаток: на 3 арк. в 1 прим.

Заступник голови                                                                    Іван БОРШОШ