Кролевецького району, Сумської області

Дата: 08.04.2020 11:27

ЗСУ ПОЧАЛИ ОТРИМУВАТИ НОВІ БМП-1: ЗАГАЛОМ НАДАДУТЬ 37 БОЙОВИХ МАШИН

ЗСУ почали отримувати нові БМП-1: загалом нададуть 37 бойових машин

Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», почала процес поставки Міністерству оборони 37 одиниць бойових машин піхоти БМП-1 для потреб Збройних Сил України.

Як повідомляє пресслужба «Укроборонпрому», машини доставлено в Україну минулого тижня з випередженням передбаченого державним контрактом терміну,

«З 2 квітня розпочато технічну інспекцію партії. Поставки для Міністерства оборони України проходять за контрактом у рамках державного оборонного замовлення. ДК «Укрспецекспорт» забезпечив поставку БМП, незважаючи на запровадження в країнах походження і транзиту техніки обмежувальних заходів, пов’язаних із пандемією COVID-19″ , — сказано в повідомленні.

За словами гендиректора концерну Айвараса Абромавичуса, 37 бойових машин піхоти ЗСУ отримають вчасно.

Источник: https://putivlinf.000webhostapp.com/2020/04/08-04-3