Запрошення! Запрошуємо Вас прийняти участь 27.05.2020 о 13-00 годині у засіданні Комісії особисто та/або направити свого представника з документами, що підтверджують повноваження. Місце засідання: площа Миру, № 6 міста Кролевець Кролевецького району

Дата: 22.05.2020 12:02

Запрошення!

ШАНОВНИЙ КОРЕНЧУК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ!

Місце засідання: площа Миру, № 6 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

Голова Комісії

Оголошення про отримання листа!

ШАНОВНИЙ КОРЕНЧУК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ!

Просимо отримати листа від Кролевецької міської ради. Запрошення про участь у засіданні Комісії та копія розпорядження направлено 21.05.2020 поштовою кореспонденцією через перевізника АТ "УКРПОШТА", номер відправлення 4130003895888!

Голова Комісії