Повідомлення про роботу Комісії!

Дата: 06.07.2020 13:16

Повідомлення про роботу Комісії!

Розпорядженням Кролевецького міського голови від 15.05.2020 № 72 "Про тимчасову комісію з обстеження орендованих приміщень і перевірки нарахувань" зі внесеними змінами згідно з розпорядженням Кролевецького міського голови від 01.06.2020 № 80 "Про внесення змін до розпорядження Кролевецького міського голови від 15.05.2020 № 72", утворено тимчасову комісію з обстеження орендованих приміщень і перевірки нарахувань (далі по тексту – Комісія)

СКЛАД КОМІСІЇ

Рекуха

Олена Володимирівна

- секретар Кролевецької міської ради,

голова Комісії

Коростильов

Василь Валерійович

- голова постійної комісії Кролевецької міської ради з питань будівництва, промисловості, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, управління комунальною власністю, заступник голови Комісії

Калина

Оксана Валеріївна

- спеціаліст 1 категорії юридичного відділу апарату виконавчого комітету Кролевецької міської ради, секретар Комісії

Велесь

Володимир Дмитрович

- член виконавчого комітету Кролевецької міської ради

Лисенко

Людмила Василівна

- начальник комунального підприємства "Кролевецька житлово-експлуатаційна контора" Кролевецької міської ради

Опейда

Тетяна Олексіївна

- начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності апарату виконавчого комітету Кролевецької міської ради

Петренко

Андрій Олександрович

- начальник відділу будівництва і житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства, будівництва та комунальної власності Кролевецької міської ради

Самойленко

Валентина Олексіївна

- спеціаліст 1 категорії з питань комунального майна відділу комунального майна управління житлово-комунального господарства, будівництва та комунальної власності Кролевецької міської ради

20.05.2020 о 13 00 годині відбулося засідання Комісії, що в результаті вирішила:

1. Припинити нарахування плати за користування частиною вбудованого нежитлового приміщення по площі Миру, № 6 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області, загальною площею 24,5 м2, за Договором № 136 згідно з рішенням Господарського суду Сумської області від 16.09.2019 у справі № 920/383/19, що набрало законної сили відповідно до постанови Північного апеляційного господарського суду від 04.12.2020.

2. Нарахувати плату за користування частиною вбудованого нежитлового приміщення по площі Миру, № 6 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області, загальною площею 24,5 м2, для розміщення торгівельного об'єкту з продажу промислових товарів (орендну плату) з врахуванням індексу інфляції за Договором № 84 без штрафних санкцій.

3. Призначити наступне засідання Комісії на 27.05.2020 о 13-00 годині і запросити ФОП Коренчука В.І. на виїзне засідання щодо обстеження нежитлових приміщень по площі Миру, № 6 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області шляхом опублікування оголошення на офіційному сайті Кролевецької міської об'єднаної територіальної громади та направлення відповідного листа через перевізника АТ "УКРПОШТА".

4. Запропонувати ФОП Коренчуку В.І. підготувати письмові пояснення щодо виконання рішення Господарського суду Сумської області від 17.10.2019 у справі № 920/225/19, що набрало законної сили згідно з рішенням Північного апеляційного господарського суду від 18.02.2020.

2?.05.2020 о 13 00 годині відбулося засідання Комісії, що в результаті вирішила:

1. Призначити наступне засідання Комісії на 03.06.2020 о 13-00 годині і повторно запросити ФОП Коренчука В.І. на виїзне засідання щодо обстеження частин нежитлових приміщень по площі Миру, № 6 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області шляхом опублікування оголошення на офіційному сайті Кролевецької міської об'єднаної територіальної громади, направлення відповідного листа через перевізника АТ "УКРПОШТА", повідомлення у телефонному режимі.

2. Повторно запропонувати ФОП Коренчуку В.І. підготувати письмові пояснення щодо виконання рішення Господарського суду Сумської області від 17.10.2019 у справі № 920/225/19, що набрало законної сили згідно з рішенням Північного апеляційного господарського суду від 18.02.2020.

3. Припинити та списати нарахування плати за користування частинами вбудованого нежитлового приміщення по площі Миру, № 6 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області:

3.1. загальною площею 200,2 м2, та підвальним приміщенням площею 387,1 м2, за Договором № 137 згідно з рішенням Господарського суду Сумської області від 16.09.2019 у справі № 920/417/19, що набрало законної сили відповідно до постанови Північного апеляційного господарського суду від 04.12.2020;

3.2. загальною площею 89,4 м2, за Договором № 138 згідно з рішенням Господарського суду Сумської області від 22.01.2020 у справі № 920/384/19, що набрало законної сили 17.02.2020.

4. Нарахувати плату за користування частинами вбудованого нежитлового приміщення по площі Миру, № 6 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області як орендну плату з врахуванням індексу інфляції без штрафних санкцій:

4.1. загальною площею 89,4 м2, для розміщення торгівельного об'єкту з продажу промислових товарів за Договором № 85;

4.2. загальною площею 200,2 м2, та підвальним приміщенням площею 387,1 м2 для розміщення торгівельного об'єкту з продажу продовольчих та промислових товарів за Договором № 86.

Голова Комісії Олена РЕКУХА