Кролевецького району, Сумської області

Місцеві вибори призначили на 25 жовтня

Дата: 15.07.2020 14:49

Місцеві вибори призначили на 25 жовтня

Сьогодні, 15 липня, Верховна Рада України ухвалила постанову щодо проведення місцевих виборів у 2020 році. Вони відбудуться 25 жовтня. За проголосували 326 депутатів, проти – 27. Згідно з проектом постанови, на неділю, 25 жовтня цього року призначаються чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських селищних, міських голів. Чергові вибори не проводяться на тимчасово окупованих територіях Криму та Донецької і Луганської областей. Також чергові вибори не проводяться до обласних рад Донецької і Луганської областей через неможливість цих рад представляти спільні інтереси усіх громад області. Чергові місцеві вибори 25 жовтня 2020 року не проводяться у разі проведення у цей день перших виборів депутатів місцевих рад та сільських селищних, міських голів. Нагадаємо, що перші вибори своєю постановою має призначити Центральна виборча комісія. Фінансуватися місцеві вибори мають з державного бюджету.