Кролевецька ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу на близько100 тисяч гривень

Дата: 20.07.2020 09:59

До Кролевецької центральної районної лікарні надійшов гуманітарний вантаж з найнеобхіднішим для захисту медичного персоналу від інфекційних хвороб, зокрема і коронавірусної інфекції. Як повідомила голова Кролевецької РДА Наталія Срібранець, наразі, лікарня отримала гуманітарний вантаж на загальну суму 99, 684 тисячі гривень. Загалом, на Сумщину надійшла гуманітарка через ДП «УКРВАКЦИНА» МОЗ України» на загальну суму 1 млн 318 тис. 626 гривень. Її було розподілено між медичними закладами “першої хвилі”, до якої відноситься і наша лікарня. Зокрема, до Кролевецької ЦРЛ доставлено захисні комбінезони – 40 шт., ізоляційних халатів – 10 шт., захисних окулярів – 100 шт., захисних щитків для обличчя – 50 шт., хірургічних масок – 900 шт., хірургічних халатів – 100 шт., медичних захисних одноразових костюмів – 50 шт., а також дезінфікуючий розчин, медичні рукавички, бахіли, серветки вологі, маски різного ступеня захисту тощо.