Зробити обстеження на COVID-19 можна в Кролевці

Дата: 20.07.2020 15:05

Як ми вже повідомляли, у Сумському обласному лабораторному центрі є можливість здати платний тест на коронавірус.

Для мешканців Кролевецького району можливе обстеження (забір матеріалу) на базі КП “Кролевецький РЦ ПМСД” МЛА № 2, каб. № 15 (перший поверх поліклініки, вхід з вулиці).

Про це повідомили у лікувальному закладі. Дане обстеження бажано узгодити з сімейним лікарем.

На обстеження необхідно прийти з підтвердженням оплати послуги на рахунок:

Одержувач: Державна установа «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

р/с UA848201720313291001201084481

Держказначейська служба України, м. Київ

код 38523259

Інд № 385232518199

Код доходів 25010100

Призначення платежу: за ПЛР коронавірус.

Перед обстеженням слід утриматися від прийому їжі й пиття води, соків, чаю, кави та інших напоїв протягом 2-х годин.

Дослідження будуть проводитися в порядку черговості надходження зразків у лабораторію.

Результати досліджень будуть опубліковані якомога швидше, але не пізніше 72 год.

У разі самоізоляції особи, яка перетнула кордон із використанням електронного сервісу «Дій вдома» після проведення тестування, після отримання негативного результату, лабораторія заповнює оn-line форму, яка автоматично передається до Міністерства цифрової трансформації. Підставою для припинення самоізоляції є оповіщення особи через додаток «Дій вдома».