Кролевецького району, Сумської області

У Кролевці, призупинена через коронавірус іноземна співпраця, відновлюється

Дата: 29.07.2020 08:32

Сьогодні, 29 липня, у Кролевці, на черговій зустрічі міського голови Олександра Бобровицького з інвесторами з Німеччини Наталією та Олафом Кнаппе (ESE Investment AG) підтверджено подальшу співпрацю. У розширення потужностей альтернативної енергетики будуть залучатися іноземні інвестиції, що сприятиме розвитку інфраструктури Кролевецької ОТГ. Про це повідомили у Кролевецькій міській раді. Нагадаємо, в останню зустріч, в лютому, німецькі інвестори відвідали земельні ділянки, де планують розміщувати сонячні панелі та вітряки для отримання електричної енергії і постачання її до об’єднаних електричних мереж країни. Їх супроводжували представники проектного інституту з міста Харків. Дана робота була призупинена через пандемію коронавірусу. Наразі, співпраця відновлюється.

Відеоматерали