Роман Грищенко: “Маємо не просто збільшувати об`єми врожаїв на Сумщині, а й підвищувати заробітну плату для людей”

Дата: 06.08.2020 10:05

На цьому наголосив голова Сумської ОДА перебуваючи на Буринщині з робочим візитом.

“Сьогодні з таким меседжем звернувся до аграріїв Сумщини в ході візиту на Державну продовольчо-зернову корпорацію України “Буринський елеватор”. Це підприємство є одним із головних бюджетоутворюючих установ Буринщини та забезпечує робочими місцями жителів району”, – написав губернатор в Фейсбуці.

Він зазначив, що пишається тим, що завдяки праці аграріїв ми займаємо лідируючі місця в Україні з вирощування та зберігання зернових. Як очільник області Роман Грищенко переконаний: зростання об`ємів врожаїв неможливе без росту заробітних плат.