Що відомо про захворівших на коронавірус в районі та ОТГ?

Дата: 14.08.2020 16:00

Як повідомляють в Глухівському міськрайонному відділі ДУ “Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України, наразі на Кролевеччині 10 активних хворих на Covid-19, серед яких у Кролевці – 9 та 1 у селі Тулиголове.

Госпіталізовано до Кролевецької ЦРЛ троє хворих, а семеро людей знаходяться на самоізоляції.

“За результатами оцінки епідеміологічних показників в Україні визначено, що Сумська область, станом на 13 серпня, вважається регіоном із значним поширенням Covid-19, оскільки показники динаміки зростання випадків інфікування Covid-19 на території Сумщини становить 62,18%, що на 10% вище за передбачені відповідною постановою КМУ та продовжує зростати”, – зазначають в установі.

У зв’язку з реєстрацією за останній тиждень 7 випадків захворювання на коронавірус, у відділі лабораторного центру, наполягають на дотриманні встановлених протиепідемічних обмежень, а саме використання захисних масок в громадських місцях, контроль за дотриманням самоізоляції осіб, що підлягають, обмежень на проведення масових заходів, виїзної торгівлі, перевезень громадським транспортом тощо.