У Кролевецькій ОТГ стартував флешмоб до Дня незалежності України

Дата: 17.08.2020 15:00

“Для управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради вже стало традицією відзначати це велике свято разом з усіма жителями громади. Цього року ми святкуватимемо онлайн, тож оголошуємо Всеукраїнську акцію: “За що я люблю Україну?””, – написали на сторінці управління у Фейсбуці.

Що потрібно зробити, аби взяти участь? Обрати формат креативного освідчення Україні, серед наступних:

• запишіть відео
  • опублікуйте фото
  • напишіть вірш
  • намалюйте картину разом зі своєю дитиною та проілюструйте ваші почуття до України. Сміливо втілюйте ваші ідеї!

Свої доробки публікуйте до 24 серпня на своїй сторінці у Facebook з хештегом #За_що_я_люблю_Україну і відмічайте @Кролевець Управління освіти. Найкреативніші відео, фото, малюнки та вірші ми продемонструємо під час онлайн-марафону 24 серпня, присвяченого Дню Незалежності України.