Кролевецького району, Сумської області

Підприємці долучаються до благоустрою Кролевця

Дата: 17.08.2020 16:54

На вихідних тренер ДЮСШ  «Олімп» Дмитро Бочаров разом з командою однодумців, за сприяння приватного підприємця Олександра Слюсаря, відкликнулися на прохання мешканців вулиці Жаркова та будинку 5А по вул. Героїв Крут і привезли кілька вантажівок цегляного бою, щоб вирівняти дорожнє покриття.

«Ми розуміємо, що бюджет Кролевецької ОТГ не може справитися з усіма проблемами нашої громади. Проблем – безліч, а кошти обмежені, тож вважаю за потрібне підтримати місцеву владу у прагненні забезпечити мешканцям Кролевця комфортні умови проживання. Одна із найболючіших проблем для людей, що звернулися до нас – це стан дорожнього покриття. Спільно з жителями було вирішено, що дрібний бій вирівняє дорожнє полотно і так чекати на новий асфальт буде значно комфортніше», – розповів нашому виданню Дмитро Бочаров.