Президент призначив двох суддів Кролевецького районного суду

Дата: 18.08.2020 17:11

Як повідомили у прес-службі Кролевецького районного суду, Президент України видав Указ про призначення суддів.

Так, Указом Президента України від 5 серпня 2020 року №311/2020  «Про призначення суддів»  призначено на посаду судді Кролевецького районного суду Сумської області Віталія Миколайовича Придатка.

Указом Президента України від 5 серпня 2020 року №313/2020 « Про призначення суддів» призначено на посаду судді Кролевецького районного суду Сумської області Ірину Анатоліївну Кибець.

Нагадаємо, до цього в Кролевецькому районному суді був лише один суддя – в.о. голови суду Олексій В’ячеславович Моргун, який продовжує виконувати свої посадові обов’язки.