Кролевецького району, Сумської області

Олександр Слюсар: «Ми маємо підтримувати дітей, які з різноманітних причин опинилися в складних життєвих обставинах»

Дата: 19.08.2020 10:14

Напередодні великого християнського свята, Преображення Господнього приватний підприємець з Кролевця Олександр Слюсар приєднався до оголошеної в районі благодійної акції «Збери дитину до школи», яку започаткували в районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службі у справах дітей Кролевецької РДА.

Мета даної акції – допомога дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах, зібратися до школи.

«Для мене участь в даній акції вже стала традицією, адже чим ми ще можемо допомогти дітям, що з різноманітних причин опинилися в складних життєвих обставинах, як не своєю небайдужістю та увагою. Надіюсь, що дана допомога буде корисна для дітей і вони будуть старанно вчитися, щоб мати змогу реалізувати себе, і в подальшому кількість сімей, де діти потрапляють у складні обставини щораз зменшуватиметься», – прокоментував Олександр Слюсар