У Кролевецькому районі за вихідні додалося хворих з коронавірусом

Дата: 26.08.2020 15:26

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за період з 22 по 24 серпня, у Кролевецькому районі виявлено 5 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Так, наразі в Кролевецькому районі 34 активних хворих на Covid-19. У місті Кролевець – 15, у селі Тулиголове – 14, у с. Бистрик – 5. Госпіталізовано до Кролевецької ЦРЛ 6 чоловік, 28 – на самоізоляції.

Наразі, трьом чоловіка встановлено підозру.

Загалом, за весь час спостереження, у 73 жителів Кролевецького району та ОТГ підтвердежно захворювання на Covid-19, з них 37 – одужали, 2 – померли.

Нагадаємо, з 24 серпня Кролевецький район віднесено до “жовтої” карантинної зони. Посилення карантинних обмежень встановлено на наступні 14 днів, якщо епідемічна ситуація не погіршиться.