Кролевчанці потрібна допомога у боротьбі з тяжкою хворобою
Лікування коштує десятки тисяч гривень, яких родина вже немає.
Вже два роки Оксана Сіра з Кролевця бореться за своє життя з раком кишківника. Вона пройшла чимало курсів хіміотерапії, були кілька операції, але лікування триває, а от кошти у родини вже закінчились.
“Тепер Оксана звернулася за допомогою. Потрібні кошти на хімієтерапію. Потім буде операція в Києві. Операція складна – видалення метастазів з печінки. На операцію теж потрібні кошти. Найголовніше, що в Оксанки є надія на одужання. Пухлини зменшуються», – розповідають волонтери, які допомогають жінці у зборі коштів.
Оксані лише 46, вона виховує двох синів і мріє про швидке одужання, тож просить про фінансову допомогу у всіх.
Реквізити для допомоги:
ПриватБанк 4149 4991 1571 2760 Оксана Сіра