Оголошення про Пленарне засідання сорокової сесії Кролевецької міської ради сьомого скликання.

Дата: 27.08.2020 10:21

ЗАПРОШУЄМО НА СЕСІЮ

Кролевецький міський голова Бобровицький Олександр Михайлович повідомляє про те, що 04 вересня 2020 року о 10 годині 00 хвилин відбудеться пленарне засідання сорокової сесії Кролевецької міської ради сьомого скликання у актовій залі КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ за адресою: вулиця Чехова, № 5, місто Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, Україна.
На розгляд заплановано винести питання про внесення змін до місцевих програм та рішення тридцять третьої сесії Кролевецької міської ради сьомого скликання від 20.12.2019 "Про бюджет Кролевецької міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік", надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл та міста Кролевецького району у власність територіальної громади в особі Кролевецької міської ради (об'єднаної територіальної громади) комунальних підприємств і бюджетних установ як юридичних осіб публічного права з нерухомим та рухомим майном, передачу майна в користування, земельні і інші питання.

Графік проведення постійних комісій:

31 серпня 2020 року о 14.00 годині – з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно – територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
02 вересня 2020 року о 15.00 годині – з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
02 вересня 2020 року о 12.00 годині – комісія з питань будівництва, промисловості, житлово – комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту, зв'язку, розвитку підприємництва, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, управління комунальною власністю.
02 вересня 2020 року о 14.00 годині - комісія з питань бюджету, фінансів, цін, соціально – економічного і культурного розвитку, планування та обліку.

03 вересня 2020 року о 15.00 годині – погоджувальна рада.