Управління соцзахисту в Кролевці перейшло на дистанційний режим роботи

Дата: 28.08.2020 14:47

Управління соціального захисту населення Кролевецької районної державної адміністрації з метою дотримання всіх обмежувальних карантинних заходів в умовах «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановленого на території Кролевецького району, повідомляє, що прийом населення здійснюється у дистанційному режимі.

Працює телефон «гарячої лінії», що функціонує у робочі дні (крім загальновстановлених вихідних та святкових днів) з понеділка по четвер з 800 до 1715 год., щоп’ятниці – з 800 до 16 год., де можна отримати інформацію:

– за телефоном 9-10-67 – щодо призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, технічними засобами реабілітації окремих категорій громадян;

– за телефоном 9-15-62 – стосовно надання пільг, забезпечення професійним навчанням учасників АТО/ООС.

За консультацією можете звернутись засобами електронного зв’язку (адреса електронної пошти info06@dszn.sm.gov.ua).

Також, заяви про призначення житлових субсидій та допомоги при народженні дитини можуть бути подані в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, зокрема з використанням електронного цифрового підпису за зареєстрованим місцем проживання заявника.