Кролевеччина приєдналась до Всеукраїнської акції «Сонях пам‘яті»

Дата: 01.09.2020 10:38

29 серпня вся країна склониться перед героїзмом своїх синів-захисників, що поклали життя за наше майбутнє. Цьогоріч, вдруге відзначатиметься День пам’яті захисників України.

На відзначення пам’ятного дня і стартувала Всеукраїнська акція «Сонях пам’яті», яка проводиться на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, – повідомляють на сторінці Кролевеччина культурна.

«Україна для кожного із загиблих воїнів це є сонце в його душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім. Тому сонях пам’яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов’язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити», – говорять організатори акції.

Кролевеччина також втратила у воєнних діях на сході сімох своїх синів, але поки ми їх пам‘ятаємо, вони живі!