Кролевецького району, Сумської області

У Кролевці відзначили День пам‘яті захисників України

Дата: 01.09.2020 10:46

Вчора, 29 серпня у Кролевці пройшов мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті захисників України «Живі, поки пам’ятаємо». Організували та провели захід працівники КЗ «Районний будинок культури» Кролевецької районної ради.

«На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав відповідний Указ. Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, загинула найбільша кількість українських воїнів», – підкреслено організаторами.