Кролевецького району, Сумської області

На автодорозі Кролевець-Спаське мопедист наїхав на велосипедиста

Дата: 01.09.2020 10:56

Поліція Кролевеччини встановлює причини та обставини ДТП за участю мопеда та велосипеда. Подія сталася учора, близько дев’ятої вечора, на автодорозі Кролевець-Спаське. Про це інформують у відділі комунікації поліції Сумщини.

Поліцейські попередньо встановили, що 26-річний водій мопеда допустив виїзд на смугу зустрічного руху та скоїв наїзд на 34-річного велосипедиста.

У результаті аварії водії отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Обидва транспортні засоби вилучені та поміщені на спецмайданчик.

На сьогодні встановлюються всі обставини події та вирішується питання про відкриття за фактом дорожньо-транспортної пригоди кримінального провадження.

Поліція звертається до всіх учасників дорожнього руху із закликом дотримуватися правил дорожнього руху, бути максимально уважними, пильними та дисциплінованими на дорозі, адже від цього залежить ваше життя і здоров’я та здоров’я оточуючих.