Фахівці ДСНС перевірили ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство»

Дата: 03.09.2020 10:01

Фахівці ДСНС здійснили перевірку ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство» на наявність укомплектування інвентарем у разі пожежі в лісгоспі.

Інспектори звернули увагу на наявність і стан мінералізованих смуг у лісових масивах, технічний стан протипожежного інвентаря і обладнання, наявність і справність техніки, що залучається до гасіння та наявність резерву пально-мастильних матеріалів, роботу камер відеоспостереження. Було відмічено, що протипожежні заходи у лісомисливському господарству виконуються і відповідають оцінці добре.

Лісівники звертаються до громадян з проханням не забувати правила пожежної безпеки під час перебування у лісових масивах, не спалювати листя, траву на присадибних ділянках, що межують з лісовими масивами.