На Кролевеччині продовжують діяти епідобмеження, що відповідають “жовтій” карантинній зоні

Дата: 04.09.2020 10:14

Наразі 6 районів області перебувають у “жовтій” зоні за кількістю активних хворих.

Про це під час онлайн-брифінгу в  Сумській ОДА повідомила Галина Христенко, в. о. завідувача відділення особливо небезпечних інфекцій Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Так, у “жовтій” зони знаходяться такі райони: Роменський район – інтенсивний показник захворюваності становить  61,3 на 100 тисяч населення, Сумський – 60,1, Недригайлівський – 52,6, Лебединський – 47,9, Кролевецький – 44,27, Білопільський – 43,8.

Найбільший показник  в Сумах – 127,6 на 100 тисяч населення. Місто перебуває у “помаранчевій” зоні.

Інтенсивний показник захворюваності в області становить 52,3 на 100 тисяч населення, що також відносить її до “жовтої” зони.

Джерело: The Sumy Post