У Кролевці школу переведено на дистанційне навчання до кінця тижня, через виявлення коронавірусу у працівниці

Дата: 07.09.2020 16:27

Сьогодні, 7 вересня, у зв’язку з тим, що у технічної працівниці було виявлено коронавірусну інфекцію, Кролевецька ЗОШ № 2 ім. Миколи Лукаша тимчасово перейшла на дистанційну форму навчання.

“У технічного працівника було підтверджено коронавірус, а ще троє технічних працівників поміщено на самоізоляцію з 7 по 11 вересня, що робить неможливим щоденне прибирання та дезінфекцію приміщень школи. У зв’язку з даною ситуацією, для учнів навчального закладу запроваджено дистанційну форму навчання до кінця тижня, тобто з 7 по 11 вересня включно”, – прокоментувала нашому виданню директор ЗОШ № 2 Ірина Ілляшенко.