У Кролевецькій ЦРЛ встановили додаткові ліжка для хворих з підозрою на коронавірус

Дата: 07.09.2020 12:10

Сьогодні, 7 вересня, за офіційною статистикою МОЗ у Кролевецькому районі додалося хворих на коронавірусну інфекцію. Ще у двох людей підтвердили діагноз Covid-19. Наразі, в районі 39 активних хворих з коронавірусною інфекцією.

Як розповів нашому виданню головний лікар Кролевецької ЦРЛ Сергій Побивайло, за вихідні до відділень лікарні було госпіталізовано четверо людей з пневмоніями, у яких пітвердили наявність коронавірусної інфекції. Наразі, в районній лікарні лікують від Covid-19 12 людей. Стан хворих тяжкий та середнього ступеня тяжкості. Їм надається лікування згідно затверджених протоколів.

Під підозрою в лікарні знаходиться ще 13 хворих з пневмоніями, але їх результати на наявність коронавірусної інфекції ще не надійшли.

Через збільшення кількості людей, що поступають на лікування до Кролевецької ЦРЛ з підозрою на Covid-19, було збільшено на 10 кількість ліжок у одному з крил терапевтичного відділення, куди і госпіталізовують цих хворих.