Школи перевірять на дотримання протиепідемічних вимог

Дата: 04.09.2020 14:49

За останню добу було виявлено 149 випадків захворювання на COVID-19 серед дітей.

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністру розвитку громад та територій Олексію Чернишову та в. о. Міністра освіти і науки Сергію Шкарлету спільно з Держпродспоживслужбою невідкладно провести перевірки закладів освіти в областях на дотримання протиепідемічних правил.

«Випадковим чином мають бути перевірені щонайменше 5 навчальних закладів у кожній з областей. Особливо варто звернути увагу на школи, які розташовуються у віддалених районах, оскільки в обласних центрах ситуація більш-менш стабільна», — зазначив Денис Шмигаль за підсумками селекторної наради під головуванням Президента України з протидії COVID-19.

Очільник Уряду також доручив головам обласних і районних державних адміністрацій взяти під контроль ситуацію в закладах освіти. Про це інформують на сайті Уряду.