Шановні громадяни та мешканці Кролевецької міської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 08.09.2020 13:45

УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БУДІВНИЦТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (далі – Управління) повідомляє, що відповідно до вимог п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень, в період з 1 жовтня 2020 року по 31 грудня 2020 року проводитиметься перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Для проходження перереєстрації необхідно звернутись у відділ комунального майна Управління (м. Кролевець, вул. Грушевського, 19, каб. № 4, тел. 9-59-92) та надати наступні документи:

- довідки про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї;

- копії паспорта громадянина, що перебуває на квартирному обліку, та дорослих членів сім’ї;

- копії довідок про присвоєння реєстраційного номера картки обліку платника податків (ідентифікаційного коду) всіх членів сім’ї;

- довідки з місця роботи (навчання) громадянина, який перебуває на квартирному обліку, та дорослих членів сім’ї;

- копія свідоцтв про одруження (народження неповнолітніх членів сім’ї) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;

- довідка з державного реєстру про наявність(відсутність) житла у приватній власності;

- копії свідоцтва про право власності на нерухоме майно та технічного паспорта;

- копії документів, які дають право на включення громадянина, який перебуває на квартирному обліку, у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку.

Громадяни, які станом на 01.01.2021 не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, будуть вважатися такими, що не потребують поліпшення житлових умов та зняті з квартирного обліку.