Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради

Дата: 21.10.2020 16:43

Повідомлення про оприлюднення

проєкту рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради

Виконавчий комітет Кролевецької міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення "Про затвердження Положення про надання службового житла" з метою одержання зауважень і пропозицій від мешканців Кролевецької міської об'єднаної територіальної громади, де буде визначено механізм надання службового житла, встановлено плату за його користування і затверджено типовий договір найму службового житла.

Проєкт цього рішення розміщено 23.10.2020 на офіційній сторінці Кролевецької міської об'єднаної територіальної громади в мережі Інтернет за наступним посиланням: https://krolevecka-gromada.gov.ua/opriljudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv-16-13-58-02-03-2020/.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у електронному вигляді або в письмовій формі на адресу: вул. Грушевського, № 19, м. Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300, Україна, тел/факс (05453) 9-55-42, E-mail: krolrada@ukr.net.