ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРШУ СЕСІЮ НОВООБРАНОЇ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!

Дата: 17.11.2020 13:59

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРШУ СЕСІЮ

НОВООБРАНОЇ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!

18 листопада 2020 року о 1000 годині Кролевецька міська територіальна виборча комісія скликає першу сесію новообраної Кролевецької міської ради в сесійній залі Кролевецької районної ради за адресою: площа Миру, № 1 міста Кролевець Сумської області, що відбудеться з дотриманням всіх протиепідемічних заходів у відповідності до чинного законодавства України.

Список запрошених визначається безпосередньо Кролевецьким міським головою, засідання буде проводитися у режимі обмеженого доступу до приміщення, але не до інформації - здійснюватиметься відеофіксація та відеотрансляція!

Забороняється присутнім перебувати в приміщенні без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Важливо!

Представник засобів масової інформації, що бажають бути присутніми на сесії просимо акредитуватися на певний строк або на весь час скликання ради (у відповідності до пункту 3.3. діючого Регламенту Кролевецької міської ради).