ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТРЕТЄ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Дата: 25.11.2020 15:43

ПРО ТРЕТЄ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

ПЕРШОЇ СЕСІЇ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Кролевецький міський голова Віктор Лехман повідомляє, що 27 листопада 2020 року о 1000 годині відбудеться третє пленарне засідання першої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання в сесійній залі Кролевецької районної ради за адресою: площа Миру, № 1 міста Кролевець Сумської області, що відбудеться з дотриманням всіх протиепідемічних заходів у відповідності до чинного законодавства України.

Список запрошених визначається безпосередньо Кролевецьким міським головою, засідання буде проводитися у режимі обмеженого доступу до приміщення, але не до інформації - здійснюватиметься відеофіксація!

Забороняється присутнім перебувати в приміщенні без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Важливо!

Представник засобів масової інформації, що бажають бути присутніми на сесії просимо акредитуватися на певний строк або на весь час скликання ради (у відповідності до пункту 3.3. діючого Регламенту Кролевецької міської ради).

Віктор ЛЕХМАН