Шановні роботодавці! Кролевецька районна філія Сумського обласного центру зайнятості надає фінансову допомогу суб?єктам господарювання - юридичним особам, зареєстрованим на території Кролевеччини.

Дата: 14.12.2020 10:15

Шановні роботодавці!

У зв′язку з набранням чинності Законом України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб′єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» Кролевецька районна філія Сумського обласного центру зайнятості надає фінансову допомогу суб′єктам господарювання - юридичним особам, зареєстрованим на території Кролевеччини, у вигляді одноразової матеріальної допомоги на найманих працівників задля збереження робочих місць в період дії обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 січня по 24 січня 2021 року.

Для отримання державної фінансової підтримки необхідно подати пакет документів, визначений Порядком надання одноразової матеріальної допомоги, затвердженим постановою КМУ від 09.12.2020 р. №1231, у термін до 21 грудня 2020 року.

Консультації з питань отримання юридичними особами одноразової матеріальної допомоги на найманих працівників для збереження робочих місць можна отримати у кабінеті №14 Кролевецької районної філії ( м. Кролевець, проспект Миру,7) або за телефоном 9-73-34.

Адміністрація центру зайнятості