Шановні мешканці громади!

Дата: 31.12.2020 08:58

Від щирого серця вітаю Вас з прийдешнім Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!Фото без опису

У щоденних турботах добігає 2020 рік. Для всіх нас він був не простим, насиченим подіями, які вимагали прийняття відповідальних, професійних рішень та здійснення оперативних дій.

Підводячи підсумки минаючого року перш за все хочу подякувати мешканцям Кролевецької громади за надану довіру. Можу впевнено відзначити, що завдяки цілеспрямованості і наполегливості депутатів міської ради, працівників апарату, виконавчого комітету, виконавчих органів влади та підтримки громадськості, ми, всі   разом, виконаємо поставлені завдання.

Спільна, плідна співпраця дасть нам змогу подолати всі випробування та розвивати нашу Кролевеччину задля гідного майбутнього.

Усі ми чекаємо улюблені з дитинства Новорічні свята з ялинкою, подарунками, зустрічами у колі родини і друзів, і в Новорічну, чарівну ніч мільйони людей загадують гарні і добрі бажання: довголіття і здоров’я батькам, любові і злагоди молодятам, щастя і радості дітям, успіхів і творчих злетів колегам,   добробуту кожній сім’ї.

Депутатський корпус з радістю приєднується до цих побажань, і на порозі Нового 2021року хочу побажати найголовнішого – миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому! Сердечно бажаємо всім мешканцям громади міцності духу, здоров’я,ентузіазму та наснаги.

Нехай Новий рік буде сповнений добром і  любов’ю, вірою і милосердям, перемогами і великими звершеннями.

Господньої благодаті й благословення на добрі справи.

З повагою

Кролевецький міський голова                                                Віктор Лехман