До відома кролевчан: У Мінсоцполітики повідомили, що субсидії та інші виплати на рахунки надійдуть найближчими днями

Дата: 14.01.2021 14:51

Як зауважили на сайті Міністерства соціальної політики , на початку тижня профінансовано регіональні органи соціального захисту населення відповідно до поданих заявок щодо потреби у коштах для виплати деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення, пільг і житлових субсидій за січень 2021 року з подальшим спрямуванням коштів на рахунки одержувачів, відкриті в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.

Таким чином, найближчим часом кошти за січень надійдуть на рахунки всіх отримувачів.