Як проходить навчальний процес у закладах освіти Кролевецької громади у період локдауну?

Дата: 15.01.2021 13:17

За інформацією управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Кролевецької міської ради, навчальний процес у закладах освіти громади проходить за змішаною системою, згідно вимог, постанов, рекомендацій КМУ, МОЗ, МОН та враховуючи встановлені карантинні обмеження з 8 по 24 січня.

Так, у сільських школах до 24 січня триватиме канікулярний період, окрім Грузчанської ЗОШ та Реутинської гімназії, які навчають дітей у дистанційному режимі, які і всі міські школи. Це пов'язано з тим, що навчальний процес у селах громади тривав довше, ніж у міських навчальних закладах - до 6 січня. Також, ОЗ "Мутинський ліцей" та Спаський ліцей розпочнуть навчання у дистанційному режимі з 18 по 22 січня, а до 17 січня включно у учнів даних навчальних закладів - канікули.

Дитячі садки Кролевецької громади працюють у штатному режимі.

Позашкілля Кролевеччини, на період встановленого локдауну, організовує навчальний процес у дистанційному режимі.