У Кролевецькій громаді за тиждень виявлено 23 нові випадки COVID-19

Дата: 18.01.2021 14:21

За даними Глухівського відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр», станом на 08.00 ранку, 18 січня на території Кролевецької громади зареєстровано 23 нових підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Дана статистика зібрана за весь минулий тиждень.

Всього на Кролевеччині, за період пандемії коронавірусною хвороби, підтверджених випадків захворювання на COVID-19 – 1261, з них одужали – 1081, померли – 25 осіб. Найбільше хворих виявлено у місті Кролевець – 1016, у селах громади – 245.

Наразі в Кролевецькій громаді 155 активних хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19. У КП "Кролевецька лікарня" на стаціонарному лікування знаходиться 11 хворих з підтвердженим діагнозом та 10 з підозрою на COVID-19.

Слідкуйте з новинами на каналі - https://t.me/kroleveckagromada_info