Шановні жителі Кролевецької громади, дорогі друзі! Щиро вітаю вас зі святом Хрещення Господнього, з Богоявленням!

Дата: 19.01.2021 10:17

Для нас, жителів Кролевецької громади – це свято стало одним із найулюбленіших. Багато кролевчан вже традиційно, 19 січня, пірнають в ополонку і вітають один одного з Великим святом. В усіх храмах Кролевецького благочиння освячують воду, возносячи молитви до Спаса нашого – Ісуса Христа.

Щира вдячність небайдужим людям, які підготували для жителів громади Хрещенські купелі, забезпечили благоустрій, створили святковий настрій. Потішила нас цьогоріч і погода, адже на дворі справжня сніжна зима.

Вітаючи зі святом, бажаю, аби на вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа омилися освяченою водою, наситилися здоров’ям, легкістю, втіхою, щоб вас полишили біль, прикрість, розчарування, ненависть і пороки, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій і злагода! Зі святом громадо! Христос Хрестився!

З повагою

Кролевецький міський голова                                                                                                                     Віктор Лехман

Слідкуйте за новинами на каналі - https://t.me/kroleveckagromada_info